Założenie własnej myjni samochodowej – co warto wiedzieć?

0
532

Podjąłeś decyzję o rozpoczęciu ważnej inwestycji i chcesz otworzyć własną myjnię samochodową? Dowiedz się, jak wygląda koszt przedsięwzięcia. Sprawdź, jak zachęcić kierowców do skorzystania z Twojej oferty.

Koszty otwarcia myjni samochodowej

Rodzaj i jej wielkość obiektu to główne czynniki, które wpływają na końcowy koszt myjni samochodowej. Dwustanowiskowa myjnia bezdotykowa to kwota około 180-230 tysięcy złotych, a sześć stanowisk – 450-800 tysięcy złotych. Z kolei jedno stanowisko myjni automatycznej będzie kosztować Cię około 300 tysięcy złotych. Jeżeli chcesz poznać dokładne kwoty, skorzystaj z darmowego konfiguratora, który wskaże Ci konkretne dane. Jeden z nich znajdziesz na stronie: https://bkfmyjnie.pl/kalkulator-rentownosci/.

Wyróżnij się wyjątkową ofertą!

Bezawaryjny sprzęt, który pozwala szybko i efektywnie umyć pojazd powinien znaleźć się w każdej myjni samochodowej. Ponadto wszystkie elementy konstrukcji powinny być wykonane z solidnych i trwałych materiałów, odpornych na długotrwałe działanie wilgoci. Takie rozwiązania dostarczy Ci m.in. producent BKF, a szczegóły oferty znajdziesz na: https://bkfmyjnie.pl/.

Wyposaż swoją myjnię w funkcjonalne dodatki, dzięki którym kierowcy będą mogli swobodnie z niej korzystać. Mowa m.in. o odkurzaczu czy dystrybutorze płynu do spryskiwaczy. Okazuje się, że przydatnym elementem pozwalającym zwiększyć zyski jest rozmieniarka pieniędzy https://bkfmyjnie.pl/rozmieniarki/. To urządzenie umożliwi płatność za usługę nawet jeśli klient nie ma przy sobie monet. Zwróć uwagę na najnowsze sprzęty z opcją płatności kartą! Zadbaj o kompleksowe wyposażenie myjni i docieraj do nowych odbiorców!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here