Abarth 595 Pista – efektowny maluszek

0
968

Samochód idealny? Taki, którego prowadzenie sprawia radość bez względu na warunki. Bez zbędnej przesady można powiedzieć, że takim autem jest Abarth 595 Pista. Z jednej strony niczym nie różni się od klasycznej „pięćsetki” od Fiata, z drugiej – jest czymś zupełnie innym. Sportowy maluszek o efektownym wykończeniu? Dlaczego nie!

Emocje w standardowym wyposażeniu

Czym samochody Abartha różnią się od sportowych propozycji innych marek? Oryginalnością. Niewielkie wymiary, korpulentne kształty i unikatowość to cechy, które świadczą o wyjątkowym charakterze aut marki. Nie każdy miłośnik dynamicznej jazdy spojrzy przychylnie w tę stronę. Mimo niecodziennego wyglądu warto jednak dać się namówić na jazdę Abarthem. Pista 595 to świetny wybór dla tych, którzy tęsknią za emocjami, a jednocześnie cenią sprawdzone rozwiązania w zakresie dynamiki i bezpieczeństwa.

Pełna kontrola jazdy

Za świetne doznania podczas jazdy odpowiada zaawansowana technologia. Konstrukcyjnie pojazd nawiązuje do sprawdzonego modelu 500. Cała reszta to już zaawansowana podróż w celu ulepszenia techniki prowadzenia. System telemetryczny Abarth to jedno z takich zaawansowanych rozwiązań. Umożliwia kontrolowanie osiągów, porównywanie ich oraz dzielenie się nimi z pozostałymi kierowcami, którzy lubią ducha rywalizacji. Dynamika jazdy dodatkowo wspomagana jest przez dostęp do multimedialnego centrum będącego w zasięgu dłoni kierowcy.

Wnętrze zostało dopracowane w taki sposób, aby jak najpełniej oddać sportowego ducha. Wyprofilowane fotele pozwalają przenieść się na tor, podobnie jak wąska kierownica czy poręczna gałka zmiany biegów. Każdy detal zachęca do tego, aby sprawdzić swoje zdolności, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. Marka znana jest z samochodów o niespotykanej dynamice. Maluszek z werwą dla kierowcy, który szuka odświeżenia? Abarth 595 Pista okaże się wyborem idealnym!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here